01 Nisan 2013

Ttnet 6 Gündür Sorunumu Çözemiyorlar!

İnternet bağlantı sorunum ile ilgili Ttnet müşteri hizmetlerini 26. 03. 2013 tarihinde aradım. Her seferinde geleceğiz diyorlar gelmiyorlar. Geliyorlar sorun çözemiyorlar. Hiç bir işlem yaptıkları yok. 6 gündür mağdur ediyorlar.

Selma 27 Okunma

Cevaplar

 • Selma05 Nisan 2013

  Sn İlgili, Tarafıma geri dönüş ypaıldığı yok. Palavra hepsi.. Sorunum hala devam ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Selma02 Nisan 2013

  Merhaba, Konu ile ilgili olarak tarafıma geri dönüş sağlanmamıştır. !!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön