27 Mart 2013

Ttnet 6 Gündür İnternetim Yok!

21.03.2013 tarihinde arıza kaydı oluşturdum. İnternet bağlantımın gittiğini ve teknik destek istediğimi bildirdim. 6 günde tam 4 kez müşteri hizmetleri ile iletişime geçip arızanın giderilmediğini bildirip tekrar arıza kaydı oluşturttum. Fakat 6 gündür internet hizmeti hala alamıyorum. Bunun yüzünden websitelerimle ilgilenemiyorum ve maddi olarak çok büyük zarardayım.

Türk Telekom arıza giderme konusunda çok ilgisiz. Hattımı iptal edemiyorum çünkü 2 senelik anlaşmam var. Zorunda olmasam ttnet kullanmazdım.. Çok ağır şekilde maddi zarara uğramış durumdayım ve hala internet bağlantısı yok. Yapılan anlaşma zaten ttnet kullanıcısını köle yerine koyuyor.

Gökhan 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön