14 Şubat 2013

Ttnet 6 Gündür İnternet Yok!

08/02/2013 tarihinde saat 19:00 dan sonra internetim gitti o saatten sonra günlerce çağrı merkezini aradım bugün ayın 13 aradan 5 gün geçti hala internetim yok yüzlerce kez ttnet çağrı merkezini aradım kayıt alıyorlar ama dönen yok yakın bir zamanda alt yapı çalışması vardı ttnet'in o çalışmadan sonra binamda komşum ve ben nete bağlanamıyoruz komşumun kendine ait internet hattı var benimkisi de ayrı yani kişisel olan bir durum değil ekip gönderileceği söylendi gelmedi telefon da ilgilenen yok sorununuz giderildi mi diye arayan yok ttnet abonesi olduğuma pişmanım.

Can 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön