04 Mayıs 2013

Ttnet 6 Gündür İnternet Verilmiyor!

6 gündür Beylikdüzü/Beykent bölgesine internet hizmeti verilmiyor. Önce gereksiz bir altyapı çalışması diyerek oyaladılar, daha sonra yanlış port hatası vb. gibi nedenlerle geçiştirdiler. "Arıza kaydı açıyoruz" "teknik ekip çalışıyor" gibi bahaneler uydurdular ve bütün bir hafta içi boyunca bütün işlerimizi engellediler.

Hizmeti kesmeden önce haber vermeyip, sorun süresince de bizimle dalga geçer gibi tavır takınan, bütün bir hafta boyunca bütün işlerimizi engelleyen, daha sonra da hiçbir şekilde özür dileme gereği duymayan bu firmaya ben verdiğim 1 kuruşu bile helal etmiyorum. Bütün Ttnet mağdurları adına teşekkürlerimi(!) iletiyorum.

Omer 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön