16 Mayıs 2013

Ttnet 6 Gündür Çözülemeyen İnternet Bağlantısı!

09.05.2013 saat 20.00'dan beri internetim yok. Müşteri hizmetlerini aradım ve arıza kaydı oluşturduk. Ben kendisine durumun aciliyetini ve internet üzerinden çalıştığımı bildirdim. Sonrasında sorunumun ne kadar zamanda çözülebileceğini sordum bana maximum 48 saat içinde sorunun hallolacağını söyledi.

O günün üstünden tam 6 gün geçti ve hala internetim yok o tarihten bu zamana kadar müşteri hizmetlerini tam 3 kere aradım. Son aramamda ses kaydı yaptım elimde müşteri hizmetleriyle son konuşmama dayalı bir ses kaydı bulunmakta. Ve ben bu ses kaydıyla tüketici haklarına başvurumu yapıp hakkımı yasal yollardan arayacağım. Böyle umursamazlık böyle olmaz.

Tamer 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön