13 Ocak 2015

TTNET 6 Gb Kotamı Sıfırlamadı!

04124614477 numaralı hat üzerine kotalı 6 GB internet kullanıyordum her ay paket aşımı yapılmıyordu düzenli olarak kullanıyordum fakat 2015 ilk haftası fatura ödenmesi yapılmasına rağmen 1 haftada 6gb kota kendiliğinden doldu hiçbir şekilde interneti aşırı kullanmadım bu imkansız şikayet etmeme rağmen bana ulaşılmadı veya geri dönüş yapılmadı bu kadar sorumsuzluk olmaz...

Kota sıfırlanmadı gelen faturada üstüne yazıyor geçen ay takip ettim 5 GB'ti fakat bir kereden 6'ya çıktı gerekenlerin yapılmasını rica ediyorum.

Yusuf 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön