TTNET 6 Aylık Binada İnternet Hattı Yok.

Oğuzhan A. |

1 hafta önce taşındığımız binada ve 3 gün önce verdiğimiz nakil başvurusunda bugün bir sonuca varıldı. Telefondan aradıklarında binada internet hattı olmadığını ve çekilmesi için başvurulması gerektiği söylenildi. Başvuruya gittiğimde ise 6 ay ile 9 ay arasında bağlayacaklarını söylüyorlar ne yani, koskoca Türkiye'de bir binanın alt yapısına 6 ay veya 9 ay bir internet gelmesi için beklemek zorunda mıyız?

Ne kadar bir yanlış durum değil mi ve aklıma da gelmiyor değil 6 aylık bina da kimse hiç mi internet kullanmak istemez veya hiç birisinin mi interneti olmaz? Cidden bir hat çekilmesi için 6 ay mı beklemek zorundayız?

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  13:38

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Mart
  16:23

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.