31 Aralık 2014

TTNET 6 Aydır Sabit Ücretin Üzerinden Fatura Kesiyor!

2014 Haziran ayı içerisinde, sabit telefon 45 TL limitli internet ücreti 50-60 TL para ödediğim için, hat kapatma birimiyle hattımı kapatmak için görüştüm. Müşteri hizmetleri neden iptal ettirdiğimi sordu, ücretin fazla olduğunu söyledim. Bu konuşmanın üzerine alo paketlerden 7 TL vererek geçebileceğimi söyledi. Hemen yaptırdım. Sözleşme 10-15 gün için elime geçti imzaladım.

Bir ay geçtikten sonra baktım ki yine ev telefonu ve ADSL parası aynı şekilde gelmişti. Aradığımda sistemlerimizde sorun olduğunu vurguladılar. Yeniden müracaat etmeniz gerekir dediler. Köyde olduğum için o sebeple 2 ay sonra geldim. Hattımda taahhüt olduğu için alo paketlere geçemeyeceğim söylenildi, şikayet edin..

Asım 159 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön