07 Haziran 2013

Ttnet 6 Aydır Fazla Alınan Para İade Edilmedi!

Ttnet denilen firma bana bağlantı ücreti kesti. Aylık 2 küsür tl bir kere itiraz ettim ardından bir sonraki, ay 2 aylık bağlantı ücreti iade edildi. Ardından sonraki aylarda da yansıtıldığını farkettim. Ve tekrar tekrar aramama rağmen muhatap bulamadım. En sonunda hatalı olduklarını ve 12 tl civarı bir iade yani faturadan düşüleceği söylendi. Ama geçen zamanda bir düşme olmadı.

Ve her aradığımda benim kontörlerim gitti. Bu arada iki yıllık üyeyim. Yani bağlantı ücreti gibi bir durumun olması imkansız.

Sadrettin 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön