22 Eylül 2014

TTNET 50 Mbit İnternet Hizmetinde Ulaştığım Hız En Fazla 25 Mbit!

TTNET'den 50 mbit fiber İnternet hizmeti almaktayım. Ulaştığım hız en fazla 25 mbit. Bilgisayarımda ve diğer cihazlarda yaptığım tüm kontrollerde kablolu ya da kablosuz aynı sonuçları almaktayım. Modemi evde farklı bir yere bağladığımda da aynı hızı almaktayım. Yani sorun kesin olarak benimle alakalı değil.

Buna istinaden defalarca kez görüşmeler gerçekleştirdim. Gündüzleri işte olduğumdan 19'a kadar evde olamıyorum. Gelen ekip sorunun evde olduğu kanaatini getirip gitmiş. Ancak modemde herhangi bir hat zayıflaması gözükmemekte. Cumartesi için randevu bırakmıştım ancak gelen olmadı. Sürekli arıza kaydı açılıyor, zaman geçiyor ve almadığım hizmetin ücretini ödüyorum.

Alp 144 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Alp24 Eylül 2014

    Şikayetim çözülmedi ve randevu bırakmama rağmen kimse gelmiyor. Her seferinde "modemden kontrol ettik sorun yok denilerek" geçiştirilip konu kapatılıyor. 5. kez hata kaydı açtırdım. 50 mbit ücreti ödeyerek 25 mbit hizmeti almaktayım ve bu ikinci ay. Tüketici heyetine başvurup sözleşmemi fesh etmeyi düşünüyorum. Daha fazla uğraşmayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön