06 Eylül 2013

TTNET 5 Yıl Sonra Çıkarttığı Borcu Gecikme Bedeliyle İstiyor!

TTNET 2008 yılında iptal edilmiş internet hizmetine ait 32 TL ödenmemiş borç çıkartıp aradan geçen 5 yıl gibi bir sürede hiçbir bilgilendirme yapmayıp bu borcu bana gecikme bedeliyle avukat imzalı bir yazıyla 13.09.2013 tarihine kadar ödememi yoksa hakkımda yasal işlem yapacağını bildirmiştir.

Aradan 5 yıl geçmiş sanki benden bu güne kadar bu borcu ödemem istenmiş bende ödememişim gibi bana ihtar çekip gecikme bedeliyle istenmesi ki o gecikme bedeli bu borcun bana bildirilmemesi nedeniyle ortaya çıkmıştır. Bu olayın mantıkla izah edilecek bir tarafını bulamadım. TTNET'de bulamamış olacak ki bana ve bu konuda bir çok şikayet aldığı müşterilerine yardımcı olamıyor.

Yaver 104 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yaver07 Eylül 2013

    TTNET tarafından halihazırda çözüm veya çözüm önerisinde bulunulmamış olup bir sürü şikayet aldığı bu konuda hangi birim nasıl bir kontrol yapıyor çok merak etmekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön