16 Eylül 2013

TTNET 5 Yıl Sonra Borç Gönderdi!

20.06.2008 tarihinde TTNET ADSL hattımı iptal ettirdim. 1 yıl kadar sonra tekrar ADSL abonesi oldum ve 2-3 yıl kadar aboneliğim devam etti. TTNET tarafından gönderilen bu gün tarafıma ulaşan posta gönderisi ile 5,5 yıl önce iptal ettirdiğim hattımla ilgili gecikme bedeli hariç 21.87 TL. ödenmemiş fatura borcum olduğu, 13 Eylül 2013 tarihine kadar bu borcu ödemediğim takdirde hakkımda yasal işlem başlatılacağı bildirildi.

TTNET; Borcum olduğu halde hattımı neden iptal ettiniz ? Borçlu olduğum halde neden 1 yıl kadar sonra bana tekrar yeni bir abonelik verdiniz ve bu süre zarfında eski borcumla ilgili bir tebligatta bulunmadınız. Halen herhangi bir borcum olmadığını düşünüyorum.

Murat 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön