27 Ağustos 2013

TTNET 5 Yıl Sonra Borç Çıkardılar!

TTNET 5 yıl sonra 2008 yılında iptal ettiğim İnternete ait 29, 55 TL borcumun olduğuna dair ve faiziyle ödenmesi için yazı gönderdi. Ben interneti kapatırken tüm borçları ödediğim halde bu borç geldi. Toplam 60 TL civarında para ödedim.

Sonradan kafalarından borç çıkarıyorlar. Bu elektrik sayacı değil ki sonradan kullanma mümkün olsun. Kapatırken ne kullandıysam hepsini ödemiştim ama özellikle 5 yıl beklemişler. Ne faturası olduğunu kendileri de bilmiyor.

Mehmet 120 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Eylül 2013

    Güvenilmez, paradan başka bir şey düşünmeyen bir kurumdur. Mümkünse TTNET'i bırakın, Türkcell Superonline daha güvenli.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön