23 Eylül 2013

TTNET 5 Yıl Geriye Dönük Borç Çıkardı!

"TTNET 5 yıl geriye dönük borç çıkardı!" başlıklı, 20098** no'lu şikayetimde 5 yıl öncesinden alacaklı olduğunuzu düşündüğünüz, ödenmediği iddia edilen 39, 28 TL'lik faturanın bir kopyasını tarafıma derhal iletmenizi rica etmiştim, göndermediniz.

"Şikayet ile ilgili görüşmeler" kısmında "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. " ifadesi yer almaktadır. Yapılan bilgilendirmede sözü edilen borcu kesinlikle kabul etmiyorum. Ayrıca sizden istenen bilgilendirme yapılması değil, ilgili faturanın ibraz edilmesidir.

Lütfen hadise çözümlenmiş havası estirip yanıltıcı ifadeler kullanmayın, kuruma dair memnuniyetsizliğim bakidir.

Erdem 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdem 23 Eylül 2013

    Yine aynı miktarda borcum olduğunu iddia eden, bir öncekinin tamamen aynısı olan bir e-posta geldi. 2 ayrı şikayetimde de talebim net. Niçin sözkonusu faturanın bir nüshasını göndermekten imtina ediliyor, anlamak mümkün değil. Yargıda hesaplaşacağız senle TTNET. Kesinlikle o parayı size ödemeyeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön