03 Aralık 2013

TTNET 5 TL'ye 16 Mbps'e Yükseltelim Dediler Olan İnternetten de Oldum!

TTNET defalarca arayıp sizi 5 TL farkla 16 mbit hıza yükseltelim dediler sonunda kabul ettim ama eskiden bir radyo dinliyordum ondanda oldum teşekkürler TTNET!

Bu yazıyı bile yazarken iki sefer bağlantım koptu, sadece telefonla arayıp şöyle yap böyle yap demeyi biliyorlar bağlantım kopmadan 8 mbite razıyım ama dönüşte yapamıyorum. TTNET sorumluları beceremiyorsanız söyleyin başımızın çaresine bakalım!

Ergün 195 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön