19 Ağustos 2015

TTNET 5 Haftadır Süren Bağlantı Kopma Sorunları!

5 haftadır her gün arka arkaya 3-5 dakikalık bağlantı kopmaları yaşıyoruz. Defalarca arıza kaydı açıldı. İki kez kontrolden sonra hane dışı hatlarda sorun olmadığı tespit edildi, sorunun hanede aranacağı kararlaştırıldı. Bundan önce, açtırdığım arıza kaydı 2 Ağustos'ta bana haber verilmeden ve çözülmeden kapatıldı. Tekrar kayıt açıldı, "Elitt Hizmet ekibi" (ücretli) ile hane ziyareti için randevu ayarlandı. Bu randevuya gelinmedi, haber veya açıklama da sağlanmadı.

Bu randevu ayarlama işlemi 5 defa tekrarlandı. Randevuların hiçbirine uyulmadı ve haber verilmedi. Bağlantı kesik değilken hız 1 mbit'e düştü. Bunun üstüne, son 3 gündür hiçbir şekilde internet bağlantımız yok (ADSL sinyali yok).

Metehan 1.148 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Metehan22 Ağustos 2015

  22 Ağustos günü internet bağlantımız sağlandı. Ancak performansı çok kötü. Konu ile ilgili olarak telefonla arandım. Bağlantımın durumu soruldu. Hız testinde 2mbit download hızı alabildiğimi belirttim. İlgilenen şahıs "2mbit 3mbit'e tekabül eder, adil kullanım kotasını aştığınız için bağlantı hızınız tam değil" şeklinde yorum yaptı. "8mbit'e kadar" bağlantıda 6 küsur mbit hız verebiliyorken, AKK aşıldıktan sonra hızın "tam olarak" 3mbit olması gerekmez mi? Bu müşteriye resmen "idare edin o hızla" demek değil midir? Her halükarda, TTNET'ten hizmet konusunda umudu kesmiş bulunuyoruz. Başka bir operatöre başvurumuzu verdik. Şansımızı diğer firma ile deneyeceğiz. Umarız port sorunu çıkarmazlar.

 • Metehan21 Ağustos 2015

  Bağlantı kesintisinin 5. günündeyiz. 5 gündür internet bağlantımız yok. Aboneliğimi iptal ettirme şartlarını sorduğumda, taahhütten cayma bedelinin tahsil edileceğini söylediler. Cayma bedelini ödemek zorunda kalmamam için, sorunun TTNET'ten kaynaklanıyor veya çözüme kavuşturulamıyor olduğunun tespit edilmesi gerektiği belirtildi. Bunu nasıl tespit edebiliriz diye sorduğumda, teknik ekibin inceleme yapması gerektiği söylendi. 5 defa randevu ayarlanmasına rağmen gelmeyen teknik ekipten bahsediyoruz. Arıza kaydım şu an 19 gündür açık.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön