13 Mayıs 2013

Ttnet 5. Gününde Arıza Ve Duyarsızlık!

8 mayıstan 2013 itibaren arızamı bildirdim daha sonra internete ulaşım konusundaki aciliyetimi belirten 4 ayrı görüşme yaptım müşteri hizmetleri ile. Her seferinde gün içinde size ulaşılacak cevabı aldım fakat hak getire ne arayan ne de soran var ve ben bu duyarsızlığa artık hiç bir şey demiyorum. İki ayrı şikayetim içinse yine hiç bir geri dönüş olmadı. Bugün de geri dönüş olmazsa hattımı iptal ettireceğim...

Fatih 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih14 Mayıs 2013

    8 mayıs itibari ile bildirdiğim arıza hala devam etmektedir.fakat ilginç gelişmeler yaşıyorum ttnet görevlileri ile.8 mayısta belirttiğim arıza dün müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede şahsımdan hiç bir teyit alınmadığı ve arıza hiç bir şekilde giderilmediği halde arızanın bittiği beyanında bulunduğumu öğrendim. şahsım tarafından asla böyle bir görüşme yada beyanatta bulunmadım. arızam hala devam etmektedir. ayrıca şahsımın belirtmediği beyanlar hangi kişiler tarafından belirtilmiş ise onlardan da şikayetçiyim.bir an önce sorunumun giderilmesini istiyorum.bu duyarsızlığa bir an önce son verilmesini istiyorum . 7 gündür giderilemeyen bir arıza var ve bir kere dahi geri dönüt alamadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön