03 Mayıs 2013

Ttnet 5 Gündür Kopan Bağlantımı Bağlayamadılar!

Bulunduğumuz bölgeden dolayı zaten sıksık internet kopuyordu. 29.04.2013 tarihinde öğleden sonra kopan internet bağlantım için gene sıradan kopmadır dedim. 30.04.2013 tarihinde akşam geldiğimde halen kopuk olduğunu gördüm ve çağrı merkezini aradım. Derhal çözeceğiz dediler. 01.05.2013 akşamı baktığımda halen kopuktu, gene müşteri hizmetlerini aradım, temsilci daha yetkili bir birime mesaj atacağını söyledi ama gene çözülmedi.

02.05.2013 tarihinde gene çağrı merkezini aradım ama hattım ile ilgili 3 gündür söylenen standart şeyleri söylediler. Yetkili birimi aradık,derhal çözülecek,vs... Koskoca Türk Telekom basit bir hattı 5 gündür düzeltmedi ve düzeltmek içinde hiç bir çaba göstermiyor.

Volkan 36 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 21 Haziran 2013

  İlgili şikayet ile alakalı olarak; TTNET tarifemi değiştirdi ve bu işlem sonucunda bana kullanamadığım 8 günün bir dahaki faturamdan düşüleceği, tarife değişiminden dolayı çıkan 18 TL lik kampanya ücretininde faturamdan düşeceği söylendi. Fakat gelen faturada hem o 8 gün düşülmemiş hemde kampanya ücreti olan 18 TL yansıtılmış. Konu ile ilgili Müşteri hizmetlerini aradığımda 139511243 bildirim nosu ile şikayet alındı. Ertesi gün fatura doğu hata yok diye mesaj geldi. Bu TTNET ne zaman müşteriye verdiği sözü tutacak?

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Volkan 03 Mayıs 2013

  Koskoca Türk Telekom çocuk gibi bana yalan söyledi. 29undan beri her gün ilgileniyoruz, birimlere haber verildi dediler ama bugün Tufanbeyli Santral Sorumlusu ile görüştüğümde bana sizin arıza kaydı ekranımıza 3 Mayıs cuma saat 16.50 de düştü dedi. Bu bölge de de nöbetçi ekip olmadığından o saatten sonra ilgilenen olmadı, haftasonuna denk geldiğinden en erken Ptesi bakabiliriz dedi. Yazıklar olsun rezaletten başka birşey değil bu. Demekki 5 gündür birileri beni bi tarafına takmadı. Ya çağrı merkezi yalan söyledi, ya Adana Merkez Telekom yalan söyledi. Yazıklar olsun. Bu yapılan sadece şerefsizliktir. Biz faturamızı 2 gün geç ödesek 19 TL hat açma kapama ücreti alıyorsunuz ama bana 6-7 gündür hizmet veremiyorsunuz sonuç hala yalan dolan.

 • Volkan 03 Mayıs 2013

  En kısa süre ne kadar acaba? bana bu standart en kısa süre cevabını 5 gündür zaten veriyorsunuz? Kısa süre görecelidir. Bana göre en kısa süre 1-2 saattir, ama TTNET'in en kısa süresi yaklaşık 10 gündür. Şimdi kimin en kısa süresi?

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön