16 Mart 2015

TTNET 5 Gündür İnternet Ve Telefon Kesik, Çözüm Yok.

09.03.2015 tarihinde yapmış olduğum arıza bildiriminden sonra çağrı merkezi ile defalarca kez yaptığım görüşmelerde ilgili birimlere bilgi verileceği ve geri dönüş yapılacağı söylediği halde kesik olan internet ve telefon bağlantım için hala bir çözüm bulunamadığı gibi randevu talebime de olumlu bir cevap verilmemiştir. Hafta başında abonelikleri mi iptal ettirmeden önce şansımı bir kez de buradan denemek istedim.

Serkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan16 Mart 2015

    İlgili (!) birimlerden hala geri dönüş olmadığı için bugün tekrar çağrı merkezini aradım ve randevu talebime geri dönüş beklediğimi hatırlattım. İlginçtir; konuştuğum hanım, talebimin kapatılma sürecinde olduğunu söyledi. Nasıl yani diye sorduğumda zaman aşımı sebebiyle dedi. İşte bunu hiç anlayamadım: ilk arıza bildirimimden itibaren sadece dün yani pazar günü hariç her gün çağrı merkezini aramışken henüz çözülemeyen bu bildirim nasıl zaman aşımına uğrar? Tabii ki bu soruma yanıt alamadım, bunun yerine talebimin yeniden aktifleştirileceği ifade edildi. Bilseydim pazar günü de arardım, şimdi herhalde tüm o 1 haftadır bitmek bilmeyen kontrol ve ilgili birimlere bilgi iletilmesi sürecine sıfırdan başlanacak. Lütfen bu ilgili birim kimse arasın artık, çağrı merkezini ben aradığım zaman bir sonuç alamıyoruz, aynı şeyler bant kaydı gibi tekrar ediliyor. 1 hafta daha beklemek istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön