16 Nisan 2013

Ttnet 5 Gündür İnternet Hizmeti Alamıyorum ve Dönüş Olmuyor!

12 Nisan tarihinde bıraktığım arıza kaydı için bugün itibariyle halen dönüş olmadı. Ayrıca yaklaşık 7 defa call center'ı arayarak operatörden bilgi istedim ve şikayet dilekçesi oluşturdum. Ancak sorunum halen çözülmediği gibi kimsenin bana dönüş yapmaması TTNET gibi firmaya güvenimi sarstı. Acilen çözülmesini eğer bugün de sorun çözülemezse 1 hafta önce yaptığım başvuru için zararımın karşılanmasını ve aboneliğimin iptalini istiyorum. Aksi durumda tüketici mahkemesine ileteceğim konuyu.

Ufuk 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ufuk16 Nisan 2013

    Şikayetemin ulaştığını yaklaşık 8 defa kontrol ettim ancak sorunum 12 Nisan'dan beri çözülmedi. Tek ihtiyacım olan soruun ne olduğu ve yaklaşık ne zaman çözüleceği. Ekibinizden bir kiişi bile beni arayıp bilgi vermiyor ve günlerdir hizmet alamıyorum. Bu ilgisiz yaklaşımınız TTNET'e yakışmıyor. insanları mağdur bıraktığınız yetmez gibi bilgi vermeyi dahi başaramıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön