20 Haziran 2013

TTNET 5 Gündür İnternet Bağlantı Sorunuma Çözüm Bulamayan Şirket!

15 Haziran 2013 tarihinde ilk şikayetimi bildirmeme karşın 19 Haziran 2013 itibariyle (tarafımca 16 kez arama yapıldı) halen problemim çözümlenmemiş ve konu hakkında hiçbir geri dönüşte bulunulmamıştır.

Ezberlenmiş metinler üzerinden verilen yanıtlar haricinde müşteri memnuniyeti ve sorunun çözümü adına kurumsal çizginin çok gerisinde, gayri ciddi bir yaklaşım sergilenmekte, bir sorunun nasıl çözülemeyeceği hakkında mükemmel bir tutum sergilenmektedir.

Hayatımda ilk defa bir kurum adına şikayet yazıyorum, ki emin olun tüm samimiyetimle ifade ediyorum; TTNET bu şikayeti sonuna kadar hak etmektedir.

5 gündür internet bağlantısına çözüm bulmayan kurumun tüm yönetici ve çalışanlarına selam olsun..

Tolga 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön