23 Ekim 2013

TTNET 5 Gündür 2 Dakikada Bir Bağlantı Kesiliyor!

7010***0336 nolu hizmet numaramın sinyal ayarlarını günceleştirebilir misiniz, bağlantı iki dakikada bir kopuyor 5 gündür sabır kalmadı ve artık ay sonunu bekliyorum gelse de sizden kurtulsam diye. Bir saatte yaklaşık olarak 25 kez bağlantı kesiliyor ve diyorum ki o ödediğim faturaları helal etmiyorum.

Ayda 80 lira ödüyoruz ama hizmet 8 kuruşluk bile değil. 2 yılda yaklaşık 200 arıza kaydı vardır ama ilgilenen yok sürekli aynı arızalar tekrar ediyor ama son beş gün iptal edeceğim, sözleşme bitiyor ve kullanmadığım hizmetin parasını vermek ağır geliyor TTNET.

Mesut 36 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 25 Ekim 2013

    memnuniyetsizlik

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön