TTNET 5 Gün Boyunca Sorunum Giderilmedi ve Para İadesi Yapılmıyor.

Emre B. |

Durup dururken modemin power ışığı söndü ve hiçbir ışığı yanmamaya başladı. Bu modemi TTNET ekipleri eve gelip kurmuşlardı. Modemde arıza olduğunu söyledim garanti veren firmaya göndermem gerektiğini söylediler. Bu firmayı aradığımda garanti süresinin dolduğunu ve ücret mukabilinde yardımcı olabileceklerini söylediler. Ben de tekrar TTNET'i aradım arıza kaydı oluşturdum. Tam 5 gün boyunca bir Tivibu'dan arıyorlar sorun bizden kaynaklanmıyor TTNET'le görüşmeniz lazım diyorlar bir TTNET'ten arıyorlar modemi Tivibu bağladığı için bizle alakası yok diyorlar. Sorunum çözüldü fakat sorun bizle alakalı değil deyip 5 günlük kayıp ücretini ödemiyorlar. Güler misiniz ağlar mısınız?

Etiketler :

Para İadesi Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  15 Eylül
  14:07

  Tarafıma herhangi bir mesaj gelmedi.

 • 15 Eylül
  12:10

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 07 Eylül
  16:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.