24 Ağustos 2013

TTNET 5 Aylık Borcu 6 Gün Ertelemiyor!

TTNET'ten bir süre önce 2 senelik taahhütlü internet bağlattırdım. Bazı nedenlerden dolayı 5-6 ay ödeme yapamadım. Bu ayın 31'ine tümünü ödemem gerektiği ve ödemezsem hukuki işlemler başlatılacağı bilgisi verildi.

Daha sonra bugün Türk Telekom'a uğradım. Malum öğrenciyim para ailem destek çıkmadığı için kendi çabamla para kazanıyorum. Ayın 5'inde maaşımı alacağım 5-6 günlük süre tanınmasını istedim yardımda bulunmadılar.

Daha sonra 444 0375'i aradım müşteri temsilcisinin verdiği bilgiye göre 6 faturayı geçince otomatikmen hukuksal işlem başlatıldığını öğrendim. Bana 1 fatura öde ayın 6'sında da kapatırsın dedi.

Halil 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön