28 Ağustos 2013

TTNET 5 Aydır Bağlanamayan İnternet!

11 nisan 2013 de nakil süreci başlayan internetimiz yeni adresimize hala bağlanmadı. Bununla ilgili görevli bir hanımefendi geçen gün aradı, benim ve firmanın bildiği çözüme dayalı olmayan şeyler söyledi. Ama gerçek olan İzmir'in göbeğinde havalanına 3 km uzaklıkta oturduğumuz evimize internet ve sabit telefon bağlanmaması.

Biz şikayet etmekten bıkmayacağız, üzücü olan alt yapı, üst yapı yeterli değil, 2 yıldır bekleyenler var. Bu kadar rahatlık, umursamazlık olmaz. Biz kuruş kuruş vergisini veren vatandaşlarız. Kimsenin cebinden bir şey yapmasını istemiyoruz, hakkımızı istiyoruz.

Ufuk 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup Türk Telekom hizmetleri ile ilgili problem yaşadığı anlaşılmıştır. Müşterimizin şikâyeti Türk Telekom şikâyet çözüm kanalına yönlendirilmiştir. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön