13 Şubat 2014

TTNET 5 Ay Ücretsiz İnternet Kampanyası Mağdur Etti!

D-Smart Net limitsiz internet kullanıcısı iken TTNET 5 ay bedava kampanyası için arandım. Ne yazık ki teklifi kabul ettim. Operatör değişim sürecinde 1 hafta internetsiz kalıp,modemimi değiştirmek zorunda kaldım. Elimdeki modem Telekom uyumlu değilmiş.

Nasıl olsa 5 ay fatura gelmeyecek diye düşünürken 3 ay ödenmemiş fatura bilgisi geldi. Bir de 19tl açma kapama ücreti eklendi. Müşteri hizmetlerini aradığımda 5 ay ücretsiz kampanyasından yararlanmadığım, sadece 44 tl sabit ücretle 1 yıl limitsiz paketinde olduğum ve 1 yıl taahhütlü olduğum, iptal edersem ceza ödeyeceğim söylendi. Yani boşu boşuna operatör değiştirip, yeni modem satın alıp, ceza ödeyip üzerine de 1 yıl taahhüt verdim.

Kerem 84 Okunma

Cevaplar

  • Kerem 14 Şubat 2014

    bugün müşteri hizmetleri tarafından arandım. imzaladığım sözleşmede tarife bilgimin yer aldığı söylendi. mağduriyetim ile ilgili hiçbir çözüm üretilmedi.imzaladıysanız iş bitmiştir diyorlar yani. hiçbir şekilde türk telekomun vaatlerine kanmamam, gönderdikleri kitap gibi sözleşmeyi satır satır okumam gerekiyordu. yaptıkları yasal olabilir ama ticari ahlaka uygun olmadığını düşünüyorum çevremdeki hiçkimseye ttneti tavsiye etmeyeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön