03 Eylül 2013

TTNET 4,5 Yıl Sonra Çıkartılan Fatura!

25. 03. 2009 da iptal ettirdiğim o zamana kadar ki tüm faturaların da otomatik ödemeyle yaptığım, hattımı iptal ettirirken uydurulan borçalarını da ödediğim halde tam 4,5 yıl sonra yeniden borç çıkarılmış. Hadi diyelim ki borç var 1. borçlu olan bir hattı nasıl iptal ettiniz? 2. 4. 5 yıl boyunca neden borç bildirimi yapmadınız?

Diğer şikayetleri de okuyun hep aynı hikaye herkesi yanıltma şekilleri birbirine benzer. Ayrıca bu şikayetin ardından diğer vatandaşlara gönderdiğiniz gibi tuhaf otomatik cevabı da göndermeyin. İnceleyeceğiz bilgi vereceğiz vs. İnceleyip geri döndükten sonra yazın oraya mesajınızı ama şikayeti okumadığınızı göstermek istiyorsanız aynen gönderebilirsiniz elbette.

Mesut 90 Okunma

Cevaplar

 • Mesut 06 Eylül 2013

  Talepleri üzerine 444 0 375 numaralı telefon aranmış yeni bir kayıt olusturulmustur. Suana kadar yapılan herhangi birşey bulunmamaktadır.

 • Mesut 06 Eylül 2013

  Yapılan bilgilendirmeyi aynen paylaşıyorum: Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 06.09.2013 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış xxxx numaradan irtibat kurulamamıştır. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön