10 Eylül 2013

TTNET 4,5 Yıl Sonra Borç Çıkardı!

2009 yılında onca uğraşlar sonucu üniversite öğrencisi iken kullandığım TTNET aboneliğimi mezun olmam sebebiyle bütün borçlarını ödeyerek kapatmayı başardım. Ancak aradan geçen 4,5 yıldan sonra evime avukat imzalı belge gönderildi. Faiz harici borcunuz şu kadardır ödeme yapmazsanız olay mahkemeye gidecektir falan filan.

Bu nasıl bir yanıltıcılıktır! 4,5 yıl boyunca bana mail telefon veya posta yoluyla en ufak bir bilgi iletilmemiş. Zaten bütün borcu ödemediğiniz takdirde aboneliğiniz iptal edilmiyor. Yıllar sonra çıkan borç neyin borcu. Madem borcumuz vardı neden bilgilendirilmedik. Böyle bir fiyaskoyu ancak TTNET yapabilirdi. Bravo!

Fatih 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön