18 Nisan 2013

Ttnet 45 Gündür Çeşitli Bahanelerle Telefonu Bağlamıyorlar!

Mersin Mezitli den Adana Çukurova ilçesine taşındım. 12 ay taahhütlü Tivibu internet ve telefon aboneliğimi nakil yaptırmak için Türk Telekom a başvurdum. Taşındığım binada kart takılı olmadığını söyleyerek 45 gündür oyalayıp telefonumu internetimi ve uydu alıcımın bağlantısını yapmıyorlar. Buna rağmen faturalar gelip ödemesini yapıyorum. İptal de edemiyorum 12 ay taahhüt verdiğim için. Müşteri hizmetleri ve müdürlükleri sürekli oyalıyorlar.

Günseli 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön