11 Kasım 2014

TTNET 4440375 Sürekli Arıyor.

İnternet hizmetini eşimin adı almaktayız. Abonelik esnasında benim cep telefonu numaramı verdik. Son günlerde iletişim bilgilerini güncelleyeceğiz diyerek 4440375'in aramalarına maruz kalıyorum. Defaatle lütfen aramayın desem de ısrarla aramalar devam ediyor. Usulsüz bir işlemimiz var ise lütfen hizmeti sonlandırınız. Zamanında faturalarımızı ödeyen, adresi belli olan insanlarız. Bu tacizler kesilmediği takdirde yasal haklarımızı kullanacağız. Yeter!

Ahmet Fatih A. 351 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön