13 Şubat 2014

TTNET 4440375 Çalışmaması İçin Kurulmuş Bir Servis!

Tivibu kapattırma için 4440375 i aramam gerektiği için 3 gündür farklı saatlerde arıyorum ama her nedense meşgul çalıyor. Hizmet için açılmış bir hattın meşgul çalmasıyla ilk kez yine her zaman ki gibi TTNET sayesinde karşılaştım. Bir firmanın her alandaki hizmeti mi kalitesiz olur ben anlamıyorum.

1 ay da ancak İnternet bağlattım, 3 ayda hız ile ilgili problem için ancak bağlantı kurabildim. Hiç bir açıklama yapılmadan bir işlem yapıldı evde iş bittikten sonra faturanıza 50 tl eklenecek dendi. Şimdi de Tivibu kapatmaya çalışıyorum ne hikmetse bir türlü yetkili kişiye ulaşamıyorum. Dakikalarca bir o numarayı bir bu numarayı tuşluyorum ama yetkili kişiye gelince hata veriyor sistemleri.

Rahiye 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön