29 Ağustos 2013

TTNET 444 0 375'ten Sürekli Arıyor Ben Rahatsız Oluyorum!

TTNET Müşteri Hizmetleri 444 0 375'den gün aşırı arayıp müsait olup olmadığımı soruyorlar, müsait değilim dediğimde "Dinlemek istemiyorsanız güvenlik sorusuna cevap verin" diyorlar.

Kampanyalar hakkında bilgi almak istemiyorum dedim yine az evvel arayan bayana, bana ısrarla kampanya anlatıyor, yüzüne kapatmamak için konuyla ilgilenmediğimi ve daha önce de bunu defalarca söylediğimi, bir daha aranmak istemediğimi söylediğimde güvenlik için anne kızlık soyadımı istedi yine. Son derece bilgisiz, ezberden okuyarak ve bir o kadar saygısız bir şekilde konuşarak insanı delirtiyorlar.

Bilgiyi vermeyince de, size bu şekilde işlem yapamam deyip telefonu kapattı bayan. Özel bilgilerimi vermezsem taciz etmeye devam edecekler öyle mi?

Selma 126.964 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön