08 Mayıs 2014

TTNET 40 Gündür İnternet Bozuk Olduğu Halde Fatura Gönderiyor!

İstanbul Florya'da E5 üstünde mağaza işletiyorum. Yaklaşık 40 gün önce TTNET abonesi oldum fakat daha internete girmek nasip olmadı. Alt yapı sorunlarından dolayı internet gelmiyor 9 defa aradım daha arayamıyorum 23 nisan son kaydım her aradığımda kaydınız var biz sizi arayacağız diyen telesekreter çıkıyor. İstanbul içinde Florya'da alt yapı sıkıntısı olur mu? Kapattırmak içinse 2 yıllık taahhüdünüz var diyor ilginç paralar istiyorlar, kapattırmadık avukatla görüşüyorum mağduriyet davası açacağız.

Özgür 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön