09 Eylül 2013

TTNET 4 Yıl Sonra Borç Gönderdi!

2009 yılında yeni taşındığım evime aldığım 189747**** ADSL numaralı hattımı ,yaklaşık 1 ay gibi kısa bir süre kullandıktan sonra,kişisel nedenlerden evden çıkmam gerektiğinden,
PTT genel merkezine giderek kapattırdım. G.O.P PTT merkezine gittiğimde,oradaki bayan şu kadar borcunuz var ve borçlarınızı ödemeden kapatamazsınız uyarısı ile borcumu( 1 aylık yada 2 aylık) ödeyerek kapattırdım.

Görevli bayana üstüne basa basa sonradan fatura gelmesin ne borcum varsa söyleyin şimdi ödeyeyim dedikten sonra,bayan bana zaten kapatıyorsunuz bütün borçlarınızı ödemeden kapatamazsınız zaten dedi. Şimdi 4 yıl aradan sonra bugün 130 lira borcum olan fatura geldi.Ben bunu kesinlikle ödemeyeceğim.

Şaban 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön