04 Eylül 2013

TTNET 4 Yıl Önce İptal Edilen Aboneliğe Borcum Olduğunu İddia Ediyor!

TTNET'den aldığımız internet hizmetini 28.04.2009 tarihinde iptal ettirdik. Ancak bundan tam
4 sene sonra iptal edilen hizmete ait faizleri hariç 74,48 TL ödenmemiş fatura borcu olduğuna dair bir tebligat aldık.

TTNET'in aradan geçen 4 sene sonunda tarafımıza böyle bir borcumuzun olduğunu söylemesi haksız ve hukuka aykırı olduğu gibi, iptal sonrası tarafımıza hiçbir şekilde fatura tebliğ edilmemiştir.

Kaldı ki hizmet aldığımız süre içinde dahi fatura borcu hiçbir zaman 70 TL civarında olmamıştır. TTNET bu kadar düşük bir miktar için yasal yollara başvurmaz. Türk tüketicisi diye düşünüyor sanıyorum!

Güniz 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön