TTNET 4 Sene Sonra Borcun Var Diyorlar!

Fatih E. |

TTNET'ten şikayetçiyim. 30. 07. 2013 de cebime gelen mesaj; "iptal olan nolu TTNET aboneliğinizin gecikme bedeli hariç 64, 83 TL borcu vardır. 29. 08 2013'e kadar ödeyiniz. " Yalova Türk Telekom'a gittim. "2009 Eylül ayında kapatılan TTNET faturası olduğu" söylendi. Benim kullandığım telefon numarada ev ve internet adresim de en az 5 senedir aynı.

Ancak düne kadar 3'üne de borç mesajı gelmedi faizle 115 TL ödediysen belgeyi getir yoksa öde. Dünya çapında şirketim de sonrada 4 sene evvel 60 TL borç bırakmışsın de ödemezsen de icra ile alırım.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih E.
  20 Ağustos
  19:41

  Dün telefon ile aradılar..ancak buraya yazamıyorlar...4 sene içinde 1 kere bile arayıp borcun var dememişler..belgesi de yok..ama bana ödediysen 4 sene evvelki belgesini getir diyorlar.bin kere ayıp..sözleşme gereği ben borcumun pedüşecekmişimşine . yahu borcum varmı nereden bileceğim.internet adresim var ev tlf um var cep tlf num var..4 sene sonra nasıl buldun istesen bildirirdin ttnet.
  yoksa icraya veririm demek ayıp değilmi?

 • Fatih E.
  18 Ağustos
  20:55

  10 gün oldu halen yazılı bir cevap alamadım..nasıl dünya devi bir şirketsiniz..mecbur olmasam katiyetle ttnet kullanmam.ama o günler de gelecek..çok yakındır

 • Fatih E.
  14 Ağustos
  13:16

  halen 4 sene evvelki borcum hakkında resmi bir cevap bekliyorum....
  ben anında ödedim şahıs olarak ama TTNET koca şirket 4 sene evvelki borcum hakkında geçerli bir cevabı henüz bulamadı...zaten makul bir cevap da beklemiyorum...varmış diyecekler o kadar...4 sene içinde şu tarihlerde kaç kere hatırlattık diyemiyecekler

 • Fatih E.
  12 Ağustos
  18:28

  henüz geçerli bir cevap alamadım.aradık bulamadık diyorlar. arama buraya cevabınızı yazın ki herkes okusun ve bilgilensin...borcun var derken bana ulaşabiliyorsunuz ama aynı numaradan bana ulaşamadınız..çok normal..yazılı olarak buraya yazın ltf

 • 12 Ağustos
  14:22

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Fatih E.
  10 Ağustos
  16:52

  henüz ne arayan var ne de soran

 • 07 Ağustos
  15:23

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.