24 Ağustos 2013

TTNET 4 Sene Sonra Bildirilen Fatura ve Gecikme Faizi Talebi!

TTNET 'e 3. kez olmak üzere en son 152024***3 şikayet numarası ile ilettiğim ve sonuca bağlanmayan konuda şikayette bulunmak istiyorum. TTNET, 4 sene evvel iptal ettiğim telefon hattım üzerindeki internet servisi için bir fatura çıkarıp, buna da bilinmeyen bir gecikme faizi ekleyip ödemem gerektiğini 4 sene sonra bir SMS ile bildirdi.

İlk bildirdikleri bedel: 55. 26TL + bilinmez bir gecikme faizi iken ertesi gün bu borç 45. 96TL + bilinmez bir gecikme faizi oldu. Web üzerinden şikayet ettim. Fayda etmedi. Telefon ile şikayet ettim. Verilen cevap, ödemem gerektiği ve Telekom müdürlüklerine şikayet edebileceğim tavsiyesi oldu. Gecikme faizi talebi haksız bir taleptir. Ödemek istemiyorum.

Ercan 481 Okunma

Cevaplar

 • Ercan10 Eylül 2013

  09.09.2013 Pazartesi itibariyle bir de yeni adresime (şikayet konusu adres Ankara'ydı şu an İstanbul'da yaşıyorum) yazılı tebligatta bulunmuşlar avukat aracılığıyla. Hala bilinmeyen bir gecikme faizi konusunda da ısrarla vurgu yapıyorlar. TTNET artık gözümde bitmiştir ve her türlü sosyal ortamda müşteri temsilcileri ile olan konuşmaları da ifşa edeceğim.

 • Ercan06 Eylül 2013

  Konuyla ilgili SMS ile araştırmalarımız sürüyor bilgilendirmeleri yapılırken artık o da kesildi. Sanırım son ödeme tarihi olarak 29 Ağustos'u geçirdiğiniz için benden talep ettiğiniz gecikme faizini de yükseltmişsinizdir. müşteri temsilcileri ile yaptığım konuşma kayıtlarını da tüm sosyal medyada paylaşmak şart oldu artık.

 • Ercan26 Ağustos 2013

  Bilgilendirme yaptık dediğiniz bu mu ??? aradık ama ulaşamadık !! "Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 26.08.2013 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış ancak 0 (542) XXX XX XX numaranızdan irtibat kurulamamıştır." Müşteri hizmetlerinizi geri arayıp yeniden aranmak istediğimi belirten bir şikayet daha oluşturdum. Lütfen artık bu hatanızdan döndüğünüzü belirten gerçek bir bilgilendirme yapınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön