TTNET 4 MB Bağlantı 6 Sene Sonra!

Saime Ö. |

TTNET 16 MB ultranet bağlattığım andan itibaren internet hızım çok yavaş. Müşteri hizmetlerini aradım hızımın 4 MB olduğunu sıkıntı olduğunu teknik servise yönlendireceklerini söylediler ama arayan soran olmadı. Daha sonra kendim arayıp öğrendiğime göre teknik servisin gelmeden hattın 16 MB desteklemediğini belirtmiş. Ben bunu arayarak öğrendim peki dedim bu zamanda 4 MB internetin olması mümkün mü dedim hayır dedi kotamın dolduğunu sorunun onunla alakası olabileceğini uydurdu. Aylık AKK süresi bittikten sonra tekrar aramamı söylediler... TTNET duy sesimi ben 6 sene önce 8 MB bağlantım vardı 6 sene sonra 4 MB bağlantıya mı para ödeyeceğim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saime Ö.
  05 Kasım
  10:49

  TTNET den hala bir sonuç almış değilim bağlantu hızım hala çok yavassss sadece 3,5 MB bilemedin 4 MB ahhhhhhhhhhh sözümü duyan da yok ki böyle giderse kapatacağim başka internet sağlayıcı mı yokkk

 • Saime Ö.
  28 Ekim
  15:41

  Verdiğiniz bilgilendirme benim işimi gormedi ki altyapının yetersiz olması ne demek 4 MB ile bağlanıyorum 16 MB olması gerekirken TTNET bağlantımın duzelmesini istiyorum bağlantımın normale yani 16 MB bağlantı hızına cekilmesi. Zaten koskoca Ankara'da Etimesgut fibernet yok bir de 16 MB hıza erişemiyorum sadece ama sadece 4 MB kullanıyorum

 • 28 Ekim
  13:16

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ekim
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.