22 Nisan 2013

Ttnet 4. Kez Hatalı Faturalama!

1. Kasımda modemsiz netlimitsize abone oldum.
2. Fatura gelmeye başladığında modem fiyatı eklenmiş olarak gönderildi.
3. Bir sonraki ay fatura yine modem fiyat bindirilmiş olarak gönderildi. Ttnet'i aradım ve hatanın düzeltilmesini istedim. Hata olduğunu kabul ettiler ve sonraki ay faturanın düşeceğini söylediler.
4. Sonra fatura gelmeden beni kampanyalarla ilgili olarak aradılar ve 1 TL'lik farkı olan bir kampanyayla ilgili aradılar, kabul ettim.
5. Sonraki ay fatura 168 TL geldi (77 TL'si hiç almadığım modem ücreti, geri kalanı kampanyamdan çıkmış olduğum için! üstüne eklenmiş fiyattı)
6. Aradım hatayı kabul ettiler fiyatın 44 TL'ye düşeceğini söylediler.
7. Ertesi gün faturada hata yok diye mesaj geldi.

Mustafa 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 22.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön