16 Mart 2013

Ttnet 4 Hafta Boyu Her Gün Aradım Fakat Nafile!

TTnet bizlere doğru bilgi vermeyip bir nevi hakkımızı alıyor. Komşum 6 mbps download hızı görürken ben 0,5 mbps hıza ulaşabiliyorum. Speedtest.com başta olmak üzere bütün hız testlerini uyguladım. Zaten İthalatçı bir bilgisayar firmasının İş Geliştirme Uzmanıyım ve bu konuların çok çok içindeyim.

3 hafta boyunca her gün aradım müşteri hizmetleriyle ne konuşmalar, ne arıza kayıtları oluşturduk fakat nafileİlk önce tabi bulunduğum mevkii santrale uzak lafını dinledim. Eyüp Sultan'da İstanbul un göbeğinde oturuyorum ben.Sonunda nasıl olduysa 5mbps hızı gördüm ama 3 gün sürmedi. Bir sus payı verildi ve şimdi tekrar 1-2mbps arası hızım gidip geliyor. Hiç bir işimi düzgün yapamıyorum.

Murat 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön