20 Şubat 2013

Ttnet 4 Günlük Kullanım İçin 42 TL Fatura!

Ttnet sağolsun, 11'inde çekilen hattın girişini 22 sinde yapmışlar. O süre içinde bana telefon faturası çıkıyor. Onu geçtim müşteri hizmetleri ile internetim açılmadı diye yaptığım kavganın haddi hesabı kalmadı.

Ocak'ın 26'sı (veya hatta 28'i) günü nihayet internet açılmadı. Hat açılmamışken "iptal talebinden vazgeçtiğim için teşekkür edip kullanmadığınız süreleri ödemeyeceksiniz" diyenler şimdi "Yüreğir Telekom'a gelin dilekçe verin o tutarı düşelim" diyorlar.

Sizin kayıtlarınızda da belliki ben hergün kavga dövüş yapmış ve bu hattı açtırmışım, tarihte belli. Neden dilekçe istiyorsunuz ?4 güne 42 lira fatura olurmu ? Neden satarken yanıltıyorsunuz ?

İbrahim 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön