15 Kasım 2014

TTNET 4 Gündür İnternet Yok ve İlgilenen De Yok!

Sorunumuz 4 gün önce kopan internetin 4 gündür kayıp olması. 4 gün önce açılan arıza kaydıma dair bu sabah ilk defa bir mesaj geldi ve çalışmaların tamamlandığı en kısa sürede aranacağım yazıyordu ama daha önceki sorunlarımda da olduğu gibi arayan soran yok.

Benim şu noktada merak ettiğim ise TTNET ile olan taahhüt kaç gün içinde işlem tamamlanmazsa bozulur veya bozulur mu? Örneğin 7 iş gününde nakil olmazsa yasal hakkımı kullanabiliyordum, peki teknik servis de yasal hakkım ne zaman başlar, yani daha ne kadar katlanmak zorundayım bu ilgisizliğe ve tecrübesizliğe?

Okan 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön