TTNET 4 Gündür İnternet Yok, Arıza Giderilmiyor!

Mehmet Enes Ç. |

04.07.15 tarihinde saat 12'de internetimde bir kesinti oldu. Saat 16'da arıza kaydı oluşturdum. Acil olduğunu ve işlerimi internet üzerinden yürüttüğümü çok acil olduğunu neredeyse 20 defa belirtmeme rağmen bugün ile birlikte 4 gündür internet arızam giderilmiyor! Müşteri hizmetleri hep aynı cevaplar veriyor sadece "kaydınızı güncelledik" diyorlar.

Peki benim sorunum giderilmiyorsa bu müşteri hizmetleri neden var?

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ikamet etmekteyim buradaki telekom müdürlüğündeki çalışan bir arkadaşımdan öğrendiğime göre ekip arkadaşlar daha yarın bakacaklarmış arızaya! Yani 4 gündür arızaya bakmamışlar! Bu firmadan hizmet alamadığım için hizmetimin iptal edilmesini istiyorum!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  13:54

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Mehmet Enes Ç.
  10 Temmuz
  22:17

  Sorunum hala devam etmektedir, bugünle birlikte 1 hafta oldu hala arıza giderilmedi. İlçe müdürlüğüne gittim bilgi almak için daha gidip bakılmamış bile böyle rezillik görmedim. Bin pişmanım bu firmadan hizmet aldığım için! Tüketici haklarına başvuracağım!

 • 08 Temmuz
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.