21 Kasım 2013

TTNET 4 Gündür İnternet Yok!

Dört gündür evde internetim yok. Her gün TTNETi arayıp durumu bildiriyorum, devamlı ''bölgesel bir sorun var, çalışmalar devam ediyor'' diyorlar. Hala sorun çözülmedi, internetten çalışmam gereken işler var ve hepsi aksadı. Daha öncede internet kesiliyordu, 1 gün boyunca gelmiyordu. Bu fazla oldu artık. Sözleşmem biter bitmez bir daha asla TTNET üyesi olmam! TTNET'in interneti yavaş olduğu gibi hizmeti de çok yavaş!

Duygu 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön