26 Mart 2013

Ttnet 4 Gündür Çözülemeyen FiberNet Sorunu!

21.03.2013 tarihinden beri internet hizmeti alamıyorum. 22 Mart'ta sinyal sorunu olduğunu belirleyip arıza kaydım alındığı halde 4. gündür yönlendirilen saha ekibi sorunu çözememiş ve
bana bildirimde bulunulmamıştır. Her gün arayarak şikayetimi ve durumun acil olduğunu ilettiğim halde ne zaman çözüleceği dahil en ufak bir bilgilendirme verilmiyor.

Ceyhan 54 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhan 29 Mart 2013

  Bugün Pendik Telekom'u aradım ve Uğur Bey ile görüştüm. Modemin bugün geldiğini ve gün içinde sorunu çözeceklerini söyledi. Kendisine ve kurulum için 18:00'de gelen saha ekibine çok teşekkür ederim. *Geriye TTNET'in bir haftalık kesinti için özrü ne olacak o kaldı.

 • Ceyhan 28 Mart 2013

  En sonunda Telekom müdürlüğüne giderek saha ekibinin evime gelmesini sağlayabildim. Sinyal sorunu çözüldü. Ancak fibernet'e otomatik geçiş sağlandığı için mevcut ADSL modemin VDSL ile değişimini sağlamaları gerekiyormuş. Saha ekibinin elinde VDSL modem kalmadığı için internete bağlantımız yok. Sonuçta bir hafta geçti halen sorun çözülmedi ve çözüm için zaman verilemiyor. Ne zaman çözüleceğini, bu ay fatura gönderip göndermeyeceklerini ya da özür için ne yapacaklarını merak ediyorum doğrusu.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön