07 Eylül 2013

TTNET 4 Gündür Bağlantı Sorunum Giderilmiyor!

4 gündür her akşam TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum. İnternet bağlantı sorunumu çözemediler. Modem İP almıyor dediler, gittim yeni modem aldım. O modemde de çalışmadı. Nedense evime görevlileri acil olarak göndereceklerini söylüyorlar ama ne gelen var ne giden.

Ya müşteri hizmetleri ile servis teşkilatı arasında iletişim sorunu var, ya da servis teşkilatı son derece lakayt ve disiplinsiz çalışıyor. Sorunumu çözecek mecra kim bilmiyorum artık.
Muhtemelen portlarında bir sorun var. Servis teşkilatlarının dünyadan haberleri yok. Modemde kesinlikle sorun yok, kabloda kesinlikle sorun yok, telefondan çevir sesi geliyor.

Taner 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön