08 Ekim 2014

TTNET 4 Günde Yapılmayan İnternet!

Sokağın başındaki TTNET kutusu, bir apartmanın önünde duruyor. Apartmanın yıkımı sırasında bir iş makinesi kabloyu ezerek kopartmış. Sorunumu 4 gün önce belirtmeme rağmen TTNET'in tek yaptığı şey kablonun bulunduğu yere gelip "Kablo kopmuş" raporu tutması.

Aynı zamanda Tivibu kullandığım için evimde 4 gündür ne televizyon, ne internet kullanabiliyorum. İşimi evde internet üzerinden yaptığım için de 4 gündür işlerimi aksatıyorum ve bazı işlerimi yetiştiremediğim için iptal ettim.

Borç olayı olunca 1 dakikalık aksaklık bile olmadan hattı kesen TTNET, sorun olunca hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Bu 4 gün boyunca internet vermemelerine rağmen ayrıca fatura da bu günlerin ücretini de alacaklar...

Fırat 153 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön