TTNET 4 Aydır Nakil Yapamıyor, Hizmet Veremiyorlar!

Faruk N. |

19.02.2015 tarihinde naklini istediğim internet hizmetim, nakil alınacak olan adreste mevcut olmasına rağmen, ankastre ve fiber kutusu ayrıca daireme gelen kablo bağlı olmasına rağmen, adreste ankastre sorunu var ifadesi ile defalarca bana sorulmadan iptal edildi. Tekrar tekrar aradığımda sürekli nakil alıyorlar fakat hala bağlanamadı. Hizmetlerinden hiç memnun değilim.

Bıraktığım şikayet kayıtlarını bu iş neden bu kadar sürmüş diye denetleyen yok. Üstüne üstelik Türk Telekom Beylikdüzü'ne gittiğimde önce kendileri o bölgeye biz bakmıyoruz dediler sonra teknik ekip biz bakıyoruz diyerek müşteri temsilcisi yalanladı. 20.04.2015 kayıt aldılar fakat TTNET nakili iptal olunca yapacaklarmış. Çözüm lütfen.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk N.
  23 Haziran
  08:57

  Şubat ayından beri yapılamayan bağlantım için tarafıma kesilen tüm faturaların iptalini ödenenlerin de iadesini talep ettim fakat hala dönüş yapmadınız. Şu anda şükürler olsun 5 ay sonra bağlantımı yapabildiniz ve ben hiçbir faturayı ödemeyeceğimi telefon kayıtlarında belirtmiştim. Şu anda hala sizden geri dönüş ve mazeret duymadan, tarafıma dönüş yapmanızı bekliyorum. Yok ankastre hazır değildi yok, şu yapılmamıştı falan duymak istemiyorum çünkü binada internet kullanan var ise ben neden kullanamadım derim.

 • Faruk N.
  01 Haziran
  15:07

  Türk Telekom Beylikdüzü Müdürlerinizden onur bey ile konuyu paylaştım görüştüm fakat kendisi bağlantıyı yapacaklarını iletmelerine karşın hala bir gelişme yok. Ve bu bağlantı hala yapılmadı. Nasıl bir hizmet veriyorsunuz. ya da veremiyorsunuz. Lütfen acil onur bey ile konuyu görüşerek tarafıma dönüşlerinizi bekliyorum. Standart bir cevap vermeyin lütfen birileri arasın beni ama yetkili birileri. Artık çok sıkıldım ve bundan sonra keseceğiniz hiçbir faturayı ödemeyeceğim.

 • Faruk N.
  20 Mayıs
  10:38

  Hala sorun sürüyor, bu kadar duyarsız, bu kadar sorumsuz, bu kadar ilgisiz olunmaz. Elektrikçim ile görüştüm şimdi adamlar binaya götürüp baktırdılar kablolar bağlı fiber kutusu takılı. Sorun yok diyor bana da ispatladı. Nasıl oluyor da hala nakil işlemim şubat ayından beri yapılamıyor. Yetkililer sizlere sesleniyorum. Hiç mi müdürleriniz bu mesajları okumaz. Çözümünüz nerede neden hala yapmıyorsunuz bu nakili çok sıkıldım. Eğer şimdi tüm aboneliğimi iptal ettirsem bu sefer benden kampanya farklarınıda istiyorsunuz. Nasıl olacak bu lütfen acil dönüş yapın. hayır hayır dönüş yapmayın nakili yapın. Lütfen yalvarıyorum artık yaaa. Daha ne yapayım...

 • 13 Mayıs
  16:10

  Müşterimiz ile 13.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Faruk N.
  11 Mayıs
  10:00

  Hizmet alamadığım sürede tarafıma kesilmiş olan tüm faturaların iptal edilmesi hususunu rica eder bir an önce çözümlerinizi beklemekteyim.

 • Faruk N.
  11 Mayıs
  09:59

  05.05.2015 de yazımı yazdım. Fakat hala aynı cevapları alıyorum. Beylikdüzü Türk Telekom TTNET\'i kandırıyor. Kendim gidip form doldurdum. Hala TTNET\'e kablolar bağlı değil diyorlar. Fiber kutusu ile ve dairemin kablosu takılı Reglet lerin Resimleri çekip atacağım sonunda.

 • 06 Mayıs
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.