15 Şubat 2013

Ttnet 4 Aydır İnternete Bağlanamıyorum!

Ttnet'e bulaştığım günden beri sıkıntılar bitmek bilmiyor müşteri hizmetleri sıfır teknik ekip sıfır sanki sokaktan toplayıp Ttnet'in bünyesine dahil etmişler benim sıkıntım internetim yok 4 aydır arıyorum ne yaptıysam çözülmedi kullanamadığım daha doğrusu hiç bir şekilde hizmet almadığım daha doğrusu alamadığım bu üründen Ttnet fatura göndermiş bende hem iptal ettim hemde 1 kuruş dahi ödeme taraftarı olmadığımı dile getirdim 2 ay oldu hala sonuçlanacak. Ttnet herhangi firmadan daha aşağı çalışma prensibine sahip 4 aylık telefon faturamı kim ödeyecek bunun sorarım.

Erhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön