TTNET 4 Aydır İnternet Bağlantı Sorunumu Neden Çözmüyor?

Serap T. |

4 aydır faturalarımı ödememe rağmen evimde internet kullanamıyoruz. Çünkü TTNET gereken özeni gösterip sorunu çözmüyor. Başta yavaşlık olan sorunumu-ki tarayıcıyı açmak için 6 dk beklemekten söz ediyorum-dün itibari ile kullanılamaz hale geldi.

Şuan hattımda hiç sinyal yok. Bu nasıl iş yapış şeklidir: otomatik mesajlarla arıza çözülmez, iş ve takibi ile çözülür. Yanlış mı biliyorum? 4 ayda nasıl bir arıza çözülemez açıklarsanız sevinirim. Ben yoruldum sizi aramaktan. Kendinizi yerime koyun 4 ayı bir değerlendirin; boşa giden parama mı sizi arayarak harcadığım zamana mı yanayım? Artık kendi evimden internete girmem için gerekeni en acil şekilde yapmanızı rica ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  15:04

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.